Fotenie detičiek

Vďačnosť. Tak by som nazvala fotenie detí. Keď sa na mňa smejú, radujú sa a ja mám možnosť to nafotiť.

Vždy je dôležitá atmosféra na fotení a hlavne dieťatko musí byť pripravené ešte skôr, ako vôbec na fotenie prídete. Vycíti váš stres a nepokoj a nebude sa mu chcieť spolupracovať :) radujte sa doma všetci spolu.

Ako sa obliecť a pripraviť na fotenie nájdete v sekcii Rodinné fotenie.

No fotenie detičiek odporúčam rozdeliť následovne:

ak sa veľmi tešíte a chcete fotky čím skôr, odporúčam NEWBORN (cenník v samostatnej sekcii Newborn) fotenie. Takéto fotenie treba zorganizovať najneskôr do 14 dní od narodenia. Budete mať spomienku na momenty, ktoré tak rýchlo zmizli.

ak toto fotenie nestihnete alebo on nemáte záujem no chcete si nafotiť bábätko, najlepšie je keď prídete od 3 mesiacov vyššie. Dieťatko už omnoho lepšie vníma, máte režím, viete čo potrebuje, vie sedieť, držať hlávku, udrží sa na rúčkach a celkovo to fotenie je príjemnejšie pre dieťatko aj pre Vás :)

Narodeninové fotenie

Ďalšou možnosťou ako nafotiť Vaše detičky je tzv. Narodeninové fotenie. Jedná sa o narodeninové fotenie primárne k prvým alebo druhým narodeninám, kde máte možnosť si ho nafotiť pri balónovej výzdobe aj s tortou. Na tieto fotenia, je potrebné sa objednať v predstihu, aby som vedela zaobstarať výzdobu. V ateliéri sú k dispozícii aj umelé torty, ak máte záujem o reálnu viem Vám ju zabezpečiť ja (cena sa priráta k cenníku) alebo si ju na fotenie prinesiete :)