Fotenie detičiek

Vďačnosť. Tak by som nazvala fotenie detí. Keď sa na mňa smejú, radujú sa a ja mám možnosť to nafotiť.

Vždy je dôležitá atmosféra na fotení a hlavne dieťatko musí byť pripravené ešte skôr, ako vôbec na fotenie prídete. Vycíti váš stres a nepokoj a nebude sa mu chcieť spolupracovať :) radujte sa doma všetci spolu.

Ako sa obliecť a pripraviť na fotenie nájdete v sekcii Rodinné fotenie.

No fotenie detičiek odporúčam rozdeliť následovne:

  • ak sa veľmi tešíte a chcete fotky čím skôr, odporúčam NEWBORN (cenník v samostatnej sekcii Newborn) fotenie. Takéto fotenie treba zorganizovať najneskôr do 14 dní od narodenia. Budete mať spomienku na momenty, ktoré tak rýchlo zmizli.
  • ak toto fotenie nestihnete alebo on nemáte záujem no chcete si nafotiť bábätko, najlepšie je keď prídete od 3 mesiacov vyššie. Dieťatko už omnoho lepšie vníma, máte režím, viete čo potrebuje, vie sedieť, držať hlávku, udrží sa na rúčkach a celkovo to fotenie je príjemnejšie pre dieťatko aj pre Vás :)

Narodeninové fotenie

Ďalšou možnosťou ako nafotiť Vaše detičky je tzv. CAKEMASH fotenie. Jedná sa o narodeninové fotenie od 1-3 rokov, kde máte možnosť si ho nafotiť pri balónovej výzdobe aj s tortou. No tieto fotenia organizujem, raz za 3 mesiace, preto je potrebné sa prihlásiť na termíny, ktoré budú vyhlásené na mojom Instagrame a Facebooku.

Na CAKE MASH fotenie sa nevzťahuje všeobecný cenník, pre cenovú ponuku ma prosím kontaktujte.